امروز: چهارشنبه، 6 اردیبهشت 1396

پایگاه آموزشی نرم افزارهای BIM

Iran BIM Center

دانلود فامیلی های رویت Architecture+MEP+Structure

با توجه به تقاضای بسیاری از دوستان عزیز در مورد قرار دادن انواع فامیلی ها و تمپلیت های رویت، باید عرض کنم که متاسفانه امکان قرار دادن حجم بالای آنها در این سایت به دلیل هزینه بالای ماهانه هاست دانلود امکان پذیر نیست. بنابراین برای شما دوستان محترم سایت Iran-bim.com کانالی در تلگرام راه اندازی کردیم تا تمامی فامیلی های رویت را به صورت دسته بندی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

دانلود  فامیلی های رویت Architecture+MEP+Structure

 


دانلود افزونه ی Precast برای Revit 2018

اکنون جدیدترین افزونه برای ایجاد میلگردگذاری اجرایی بروی دیوارهای سازه ای در رویت را به شما معرفی می کنیم. این افزونه با نام Precast به رویت 2018 اضافه می شود. این یک افزونه برای ایجاد میلگرد گذاری اجرایی بروی دیوارها با قابلیت های بسیار وسیع می باشد. شما با کمک این افزونه می توانید نقشه های شاپ بتنی در نرم افزار رویت را به یک کار بسیار ساده تبدیل کند.
 
 

دانلود افزونه ی Precast برای Revit 2018

 

دانلود Steel Connection برای Revit Structure 2018

افزونه Steel Connections برای Revit 2018 و Revit Structure 2018 توسط شرکت آتودسک منتشر شده است تا بتوانید اتصالات پیچ و مهره و جوشی را با LOD 350 در نرم افزار رویت مدلسازی کرده و تهیه نقشه های کارگاهی برای شما مهیا شود. در حالت پیش فرض اگر شما نسخه Revit 2018 یا Revit Structure 2018 را نصب کنید محتویات Structural Connection خالی می باشد و برای اینکه کتابخانه ان را اضافه کنید باید این افزونه را نصب کنید. پس از نصب برخی از اتصالات مورد نیاز شما به رویت اضافه می شود. قبل از نصب نرم افزار را ببندید و سپس این افزونه را نصب کنید.

دانلود Steel Connection برای Revit Structure 2018

 


دانلود کامل Revit Extension 2018

شرکت آتودسک هر ساله پس از انتشار نسخه جدید رویت، برخی افزونه و Extensionهای بسیار مفید و کاربردی منتشر می کند تا کاربران به بهترین شکل ممکن پروژه های اجرایی را با سرعت و دقت بالا پیش ببرند. تیم IRAN-BIM همیشه در زمینه نرم افزار های شرکت Autodesk سعی می کند با به روز ترین و جدید ترین ابزارها به شما کاربران کمک کند. بنابراین در ادامه می توانید مجموعه کامل این Extensionهای رویت 2018 را رایگان دانلود کنید.
 
 

دانلود کامل Revit Extension 2018

 

دانلود Hotfixها و آپدیت های AutoCAD 2018

پس از انتشار نسخه 2018 نرم افزار اتوکد اکنون اولین آپدیت آن منتشر شد و با نام Autodesk AutoCAD 2018.0.1 (x86/x64) می توانید در ادامه دانلود و نصب کنید.
ویژگی های جدید این آپدیت :


دانلود Hotfixها و آپدیت های  AutoCAD 2018

 

 

دانلود نرم افزار AutoCAD 2018

اتوکد معروف ترین و پرکاربرد ترین نرم افزار دنیا در زمینه نقشه کشی، معماری، و طراحی صنعتی است. مخصوصا در کشور ما این نرم افزار طرفداران بسیاری دارد و تقریبا تمام دانشجویان رشته های معماری و صنعتی با آن سروکار دارند.از اتوکد برای نقشه کشی ساختمانی و صنعتی، طراحی قطعات، مدل سازی، معماری داخلی و خارجی، و ... استفاده میگردد. 
 
 

دانلود نرم افزار AutoCAD 2018

  


دانلود نرم افزار Revit 2018

نرم افزار Autodesk Revit انتشار و گسترش یافته شرکت Autodesk می باشد، که با توجه به پشتبانی BIM، داری اهمیت و توجه بالایی در سال ها اخیر شده است. این نرم افزار با توجه به امکانات و ویژگی های که به کاربران می دهد باعث می شود تا به سادگی پروژه های ساختمانی خود را با دقت و کیفیت بسیار بالایی انجام دهند. نرم افزار Autodesk Revit بر خلاف نرم افزار های سنتی مانند Autocad که همه قسمت های پروزه باید به صورت دستی تغییر کند، به صورت هوشمند وپارامتریک عمل می کند و تغییر در هر قسمت از پروژه باعث می شود در تمامی قسمت های وابسته به آن مانند شیت، متره، نما و برش و ... تغییر و به روز رسانی شود. نرم افزار Autodesk Revit با توجه با کاربرد، نسخه های متفاوتی تولید می شود.

 

دانلود نرم افزار Revit 2018

 


 

 


دانلود انواع تصویر برای پست پروداکشن(لایه باز PSD)

در این بخش برای شما دوستان عزیز مجموعه ای عظیم از انواع وسایل داخلی، انواع خودرو، انسان، درخت، بکگراند و ... با فرمت فتوشاپ به صورت لایه باز قرار می دهیم تا از این فایل ها در پست پروداکشن و پرزانته به سادگی استفاده کنید.

دانلود انواع تصویر برای پست پروداکشن(لایه باز PSD)

 


تکنیک غیر فعال کردن افزونه هاو پلاگ-این های نصب شده در رویت

یکی از بزرگترین مشکلاتی که کاربران رویت، در هنگام کار کردن بروی پروژه های بزرگ دارند کند شدن سرعت کار کردن با رویت می باشد. اینکه سرعت رویت کند می شود می تواند دلایل زیادی داشته باشد که یکی از آنها وجود افزونه ها و پلاگ-این های زیاد بروی رویت می باشد. ممکن است ما از همه آنها همیشه استفاده نکنیم و یا حتی برخی از آنها را هر چند ماه یکبار استفاده می کنیم. بنابراین وجود افزونه های بی استفاده در رویت می تواند یکی از دلایل کند شدن سرعت رویت باشد.

تکنیک غیر فعال کردن افزونه هاو پلاگ-این های نصب شده در رویت

 


آموزش پرزانته حرفه ای با Revit Architecture

امروزه نرم افزار Revit Architecture به عنوان نرم افزار پیشرو در زمینه BIM و مدلسازی ساختمان شناخته شده است و بسیاری ازمعمارها و طراحها نیز از این نرم افزار برای مدلسازی و پرزانته استفاده می کنند. بسیاری از کاربران Revit Architecture نیز از قدرت پرزانته این نرم افزار آگاهی ندارند. یکی از مزایای نرم افزار Revit Architecture این می باشد که کاربران بدون اینکه زمانی را برای Render پروژه صرف کنند می توانند یک پرزانته از پروژه خود داشته باشند یعنی نرم افزار Revit Architecture امکان پرزانته عالی و منطقی بدون رندر را نیز به کاربران می دهد.

آموزش پرزانته حرفه ای با Revit Architecture