امروز: دوشنبه، 2 بهمن 1396

پایگاه آموزشی نرم افزارهای BIM

Iran BIM Center

آموزش ساختن متریال Cutout در لومیون

در اکثر نرم افزار ها مانند AutoCAD، Revit، 3D Max و ... برای متریال دادن، بخشی به نام Cutout وجود دارد که با قرار دادن یک تصویر با پیکسل های سیاه و سفید ، نرم افزار پیکسل های سیاه را حذف می کند و به سادگی طرح های پیچیده را ایجاد می کنید. اما نرم افزار لومیون این پیکسل های مشکلی را برا حذف پیشتیبانی نمی کند و به صورت پیش فرض نمی تواند متریال های Cutout بسازید برای همین روشی را در اینجا آموزش می دهیم که بسیاری از نیاز های شما را برای ساختن همچین متریال هایی برطرف خواهد کرد.

آموزش ساختن متریال Cutout در لومیون

 


تکنیک باز و بسته شدن درب در Lumion

کاربران نرم افزار Lumion همیشه برای ارتقاء کیفیت انیمیشن خود حساسیت دارند و دوست دارند انیمیشن هایی که می سازند بیشتر به دنیای واقعی شباهت داشته باشند. نرم افزار لومیون با قدرت زیادی که دارد مانند همه نرم افزارها، دارای ضعف و کمبود هایی نیز می باشد.


تکنیک باز و بسته شدن درب در Lumion

 


آموزش رایگان Lumion

نرم افزار لومیون یک نرم افزار Real Time است که برای کارهای پرزانته معماری و بستن پروژه های معماری در زمینه رندرینگ و انیمیشن کاربرد دارد.راحتی و سرعت این نرم افزار یکی از دلایل پیشرفت سریع این نرم افزار است. اکنون در این قسمت شما یک آموزش کاربری از این نرم افزار را به صورت رایگان می توانید دانلود کنید. در این آموزش شما از ابتدا با نحوه تنظیم و اماده سازی یک فایل Revit Architecture برای انتقال به لومیون آشنا خواهید شد و گام به گام یاد می گیرید که در نرم افزار لومیون :

آموزش رایگان Lumion