امروز: دوشنبه، 2 بهمن 1396

پایگاه آموزشی نرم افزارهای BIM

Iran BIM Center

دانلود Roombook Extension for Autodesk Revit 2018 برای متره حرفه ای

یکی از ویژگی های نرم افزار Revit و یا هر نرم افزار BIM، بحث متره یا تخمین مصالح ومولفه های استفاده شده در پروژه می باشد. در حالت پیش فرض نرم افزار Revit دارای بخش متره بسیار خوبی می باشد اما شرکت آتودسک برای اینکه دقت و شتاب بیشتری در این زمینه به کاربرای خود بدهد، یک Extension تولید و منتشر کرده تا کاربران به صورت بسیار حرفه ای تر و دقیق تر این بُعد از BIM را بتوانند انجام دهند.

دانلود Roombook Extension for Autodesk Revit 2018 برای متره حرفه ای

 


دانلودآپدیت ها و Hotfixهای Autodesk Revit 2018

 در نسخه 2018 نرم افزار Autodesk Revit همانطور که می دانید شاهد تغییرات بسیار خوبی بودیم و شرکت آتودسک همیشه در کوتاهترین زمان مشکلات محصولات خود را برطرف می کند. در این قسمت اولین Hotfix رویت با نام Autodesk Revit 201801 Hotfix منتشر کرده است که در دسترس شما دوستان همیشگی سایت IRAN-BIM قرار می دهم.

 
 

دانلودآپدیت ها و Hotfixهای Autodesk Revit 2018

 

 

 


 

 


دانلود Hotfixها و آپدیت های AutoCAD 2018

پس از انتشار نسخه 2018 نرم افزار اتوکد اکنون اولین آپدیت آن منتشر شد و با نام Autodesk AutoCAD 2018.0.1 (x86/x64) می توانید در ادامه دانلود و نصب کنید. این صفحه را مرتب دنبال کنید تا به آخرین آپدیت های اتوکد 2018 دسترسی داشته باشید.
ویژگی های جدید این آپدیت :


دانلود Hotfixها و آپدیت های  AutoCAD 2018

 

 

دانلود کامل Revit Extension 2018

شرکت آتودسک هر ساله پس از انتشار نسخه جدید رویت، برخی افزونه و Extensionهای بسیار مفید و کاربردی منتشر می کند تا کاربران به بهترین شکل ممکن پروژه های اجرایی را با سرعت و دقت بالا پیش ببرند. تیم IRAN-BIM همیشه در زمینه نرم افزار های شرکت Autodesk سعی می کند با به روز ترین و جدید ترین ابزارها به شما کاربران کمک کند. بنابراین در ادامه می توانید مجموعه کامل این Extensionهای رویت 2018 را رایگان دانلود کنید.
 
 

دانلود کامل Revit Extension 2018

 

دانلود نرم افزار AutoCAD 2018

اتوکد معروف ترین و پرکاربرد ترین نرم افزار دنیا در زمینه نقشه کشی، معماری، و طراحی صنعتی است. مخصوصا در کشور ما این نرم افزار طرفداران بسیاری دارد و تقریبا تمام دانشجویان رشته های معماری و صنعتی با آن سروکار دارند.از اتوکد برای نقشه کشی ساختمانی و صنعتی، طراحی قطعات، مدل سازی، معماری داخلی و خارجی، و ... استفاده میگردد. 
 
 

دانلود نرم افزار AutoCAD 2018

  


دانلود نرم افزار Revit 2018

نرم افزار Autodesk Revit انتشار و گسترش یافته شرکت Autodesk می باشد، که با توجه به پشتبانی BIM، داری اهمیت و توجه بالایی در سال ها اخیر شده است. این نرم افزار با توجه به امکانات و ویژگی های که به کاربران می دهد باعث می شود تا به سادگی پروژه های ساختمانی خود را با دقت و کیفیت بسیار بالایی انجام دهند. نرم افزار Autodesk Revit بر خلاف نرم افزار های سنتی مانند Autocad که همه قسمت های پروزه باید به صورت دستی تغییر کند، به صورت هوشمند وپارامتریک عمل می کند و تغییر در هر قسمت از پروژه باعث می شود در تمامی قسمت های وابسته به آن مانند شیت، متره، نما و برش و ... تغییر و به روز رسانی شود. نرم افزار Autodesk Revit با توجه با کاربرد، نسخه های متفاوتی تولید می شود.

 

دانلود نرم افزار Revit 2018

 


 

 


دانلود افزونه Site Designer برای Revit 2017

افزونه Site Designer برای Revit به شما امکان می دهد تا بتوانید بروی توپوگرافی، جاده، پارکینگ، جدول های خیابانی و ... را به سادگی و دقیق ترسیم کنید. با نصب این افزونه در رویت زبانه ای با نام Site Designer اضافه می شود که ابزارهای زیادی برای طراحی سایت فعال می باشد.

دانلود افزونه Site Designer برای Revit 2017

 


دانلود 1 و 2 Autodesk® 3ds Max® 2017 Service Pack

پس از انتشار نسخه نهایی نرم افزار 3d max 2017، اکنون برای برطرف شدن برخی از مشکلات SP1 منتظر شده است . از لینک زیر می توانید آن را دانلود و نصب کنید. توجه داشته باشید این SP برای تری دی مکس 2017 می باشد.


 

دانلود 1 و 2  Autodesk® 3ds Max® 2017 Service Pack

 


 


دانلود افزونه های Revit 2017

نرم افزار Revit با تمام قدرتی که در انجام پروژه های هوشمند و BIM دارد، در برخی قسمت های نیاز به ابزار و افزونه هایی دارد که سرعت و دقت شما را بیشتر کند و یا نقض های موجود نرم افزار با این ابزارها تا حدودی از بین برود. برای نرم افزار Revit افزونه و Extension های زیادی موجود می باشند که در این بخش 5 افزونه ی رایگان و مفید برای نرم افزار Revit 2017 را برای شما دوستان عزیز قرار می دهیم.

دانلود افزونه های Revit 2017

 


دانلود افزونه Autodesk Revit DB Link 2017

Revit DB Link به شما اجازه می دهد تا اطلاعات پروژه را با حفظ رابطه بین Microsoft Access, Microsoft Excel و یا پایگاه داده ODBC لینک کنید.شما می توانید با استفاده از Revit DB Link، دیتاهای یک پروژه را به صورت دیتابیس Export بگیرید و سپس در فایل دیتا داده ها را ویرایش کنید و کجدد وارد Revit کنید.

دانلود افزونه Autodesk Revit DB Link 2017